آتش به اختیارانی که از 20 سال پیش با انجام پژوهش های مخاطب محور، خلاقانه، به روز و کاربردی برای مخاطب خود محصولات فرهنگی؛ بروشور، نمایشگاه، کتاب و..... تولید کرده و می کنند و در کنار آن به مدارس دخترانه، دانشگاهها و سایر مراکز فرهنگی و عمومی می روند و تا در ذهن مخاطبان شان ایجاد فکر کنند و نتیجه گفتگوها، عموما پذیرش منطق حرف و همراهی بوده است.

موسسه خیبر سعی داشته است در محصولات و برنامه هایش شاخصه های؛ عالمانه، هوشمندانه، هنرمندانه و اثرگذار بودن را لحاظ کند و بدین جهت الحمدالله از فعالیت هایش استقبال خوبی شده است.

آنچه که لازم و ضروری است، آموزش هدفمند و تخصصی نیرو‌های فعال در این عرصه و بومی سازی ترویج عفاف و حجاب در استان‌های مختلف کشور است. به لطف الهی با اتکا به نتایج پژوهش ها و تجربیات تبلیغی مستمر، دوره آموزشی تخصصی طلایه داران عفاف - یکی از دوره های کم نظیر و تخصصیِ آموزش در حوزه ی عفاف و حجاب در کشور -را در سه سطح آموزشی تولید کرده است.

با افتخار 11 سال است که در خدمت بیش از 7 هزار نفر از فعالان فرهنگی و دغدغه مندان عرصه عفاف و حجاب هستند که از این تعداد قریب به 5000 نفر نیازمند به روز رسانی آموزش هایشان می باشند.
جهت کنشگری موثر در حوزه عفاف و حجاب با توجه به حجم عظیم فعالیت‌های دشمن و نیاز جدی دبیرستان‌ها، دانشگاهها و سایر مراکز فرهنگی و عمومی، آموزش تمام دغدغه مندان و فعالان فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب امری ضروریست .

ارائه شده توسط مرکز رشد
پشتیبانی دوره های آموزشی: ۰۹۱۰۹۲۴۹۵۵۲ / کارگاه‌ها: 09358835691