1 7    2
 3  4
 5  6

 قالب های برگزاری:

آنلاین:  در آموزش آنلاین، مُدرس و مخاطبین از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند. تعاملات بین مُدرس و مخاطبین نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است، همچنین امکان ایجاد ارتباط صوتی و تصویری نیز وجود دارد. این نوع آموزش را در هر زمان و مکانی در صورت دسترسی به اینترنت حتی با یک گوشی موبایل می‌توان برگزار کرد.

آفلاین: در آموزش آفلاین، مخاطبین از طریق اینترنت در هر زمانی که بخواهند می‌توانند فیلم کارگاه ها را که قبلاً در سایت موردنظر بارگذاری شده مشاهده می کنند و بعد از این مرحله در یک جلسه غیر حضوری در یکی از پیام‌رسان‌‌ها مخاطبین می‌توانند بصورت پرسش و پاسخ با استاد کارگاه ارتباط بگیرند.

پیام‌رسان‌ها: در این روش مُدرس و مخاطبین از طریق یکی از پیام‌رسان‌ها و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل دارند. به این صورت که با توجه به حجم محتوا، در یک یا چند جلسه برگزار می‌گردد. در هر جلسه استاد قسمتی از محتوای کارگاه را بصورت فایل صوتی در گروه قرار داده و مخاطبین در یک بازه زمانی مشخص این فایل صوتی را گوش می‌دهند و نسبت به آن نظر و سوال خود را ارسال می‌کنند و سپس استاد پس از زمان تعیین شده پاسخ سوالات و نظرات را می‌دهد. همچنین علاوه بر فایل صوتی، کیپ و فیلم مرتبط با محتوای کارگاه نیز به منظور به چالش کشیدن مخاطب استفاده می‌شود.

*کارگاههای ویژه کنشگران، در قالب دوره آموزشی طلایه داران عفاف برگزار می گردد و توصیه اصلی موسسه به کنشگران و دغدغه مندان، شرکت در این دوره آموزشی مؤثر است.

ارائه شده توسط مرکز رشد
پشتیبانی دوره های آموزشی: ۰۹۱۰۹۲۴۹۵۵۲ / کارگاه‌ها: 09358835691